Okna aluminiowe

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są jasne mieszkania, pełne naturalnego światła. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy okna wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, zapewniające doskonałe doświetlenie oraz efektywną izolację termiczną i akustyczną.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, pracujemy tylko na najlepszych materiałach, a naszą misją jest stworzenie produktu najwyższej jakości, spełniającego wszelkie wymogi i oczekiwania naszych klientów. Klientom z Tarnowskich Gór i okolic oferujemy nie tylko wysokiej klasy okna aluminiowe, ale również doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań oraz kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia – od wyboru modelu, poprzez montaż, po serwis posprzedażowy.

Daj się porwać nowoczesnym technologiom i ciesz się komfortem oraz elegancją naszych okien aluminiowych!

Zapraszamy do osobistych odwiedzin firmy na Śląsku w Tarnowskich Górach.

Okna aluminiowe – Tarnowskie Góry

Proponujemy produkty w systemie ALUPROF. Są to nowoczesne, eleganckie okna aluminiowe, które harmonijnie wpiszą się w każde wnętrze, zarówno nowoczesne, jak i utrzymane w stylu klasycznym. Nadają się do budynków mieszkalnych, komercyjnych, a także do miejsc o zwiększonym natężeniu hałasu.

Okna aluminiowe oparte o system ALUPROF to profile, które umożliwiają stworzenie konstrukcji dostosowanej do szerokiego zakresu zastosowań oraz z uwzględnieniem szczegółowych wymagań dotyczących funkcjonalności produktu. Ponadto wykazują bardzo dobre właściwości termiczne, odznaczają się odpornością na włamania i ogień, są dymnoszczelne. Wśród proponowanych produktów znajdują się także modele pozbawione izolacji termicznej, które mogą być wykorzystane do konstruowania przegród wewnętrznych oraz tworzenia zabudowy balkonowej. Oferujemy produkty w zdecydowanej większości w wersji „HI”. Oznacza to, że w oknie zastosowane zostały specjalne wkładki w kształtownikach, które obniżają współczynnik przewodnictwa cieplnego. Zachęcamy klientów z Tarnowskich Gór i okolic do skontaktowania się z siedzibą naszej firmy na Śląsku – telefonicznie, mailowo, osobiście.


Szybki kontakt

Open Window M. Pietryga


Tel.: 504 477 094

email: mateusz.pietryga@wp.pl

Leopolda Staffa 4 42-605 Tarnowskie Góry woj. śląskie

NIP: 6452405879

Częste pytania

Translate »