Okna

drutex-okno
Z przyjemnością przedstawiamy naszą bogatą ofertę, która skierowana jest do klientów ceniących sobie najwyższą jakość oraz doskonałe parametry techniczne. Zajmujemy się m.in. produkcją, jak również sprzedażą okien. Nasza stolarka okienna wykonywana w Tarnowskich Górach to gwarancja nie tylko wytrzymałości, ale także estetyki, komfortu użytkowania oraz doskonałej izolacji termicznej i akustycznej.
Specjalizujemy się w produkcji okien wielokomorowych, w tym okien z systemem 5-6- komorowym. Są to produkty, które dzięki swojej konstrukcji zapewniają doskonałą izolację termiczną, a tym samym pozwalają na oszczędność energii. Wysoka jakość użytych materiałów oraz staranność produkcji sprawiają, że nasze okna są niezwykle trwałe.
Tworzymy okna, które nie tylko zapewnią komfort, ale również pozytywnie wpłyną na estetykę domu czy biura. Dzięki naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i rozmiary okien.
Jesteśmy znanym oraz cenionym producentem stolarki okiennej. Siedziba naszej firmy znajduje się w Tarnowskich Górach, gdzie dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zamówień.

System 5-6-komorowy o głębokości zabudowy 70-85 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym

System o szerokości 70-85 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5-6-komorowy. System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o głębokości 70-85 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne oraz harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, daje nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie go do charakteru wnętrza. System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w kwestii renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy oraz skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Okna z Tarnowskich Gór

Wejdź w nowoczesny świat okien z naszą firmą. Zapewniamy profesjonalną obsługę, doradztwo, jak również pomiary i montaż. Nasza sprzedaż okien to gwarancja satysfakcji i najwyższej jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty okien klientów z Tarnowskich Gór, a także okolic.


Szybki kontakt

Open Window M. Pietryga


Tel.: 504 477 094

email: mateusz.pietryga@wp.pl

Leopolda Staffa 4 42-605 Tarnowskie Góry woj. śląskie

NIP: 6452405879

Losowe fotografie

41 imag1174

Częste pytania

Translate »