Wewnętrzne

Zapraszamy do zapoznania się z katalogami producentów.
Prezentujemy wysokiej jakości drzwi zewnętrzne. Nasza oferta należy do ciekawszych w tym segmencie na terenie Śląska. Posiadamy produkty markowe, takich brandów jak DRE, PORTA, INVADO, POL-SKONE. Odznaczają się wyjątkową estetyką i zróżnicowanym stylem. W ofercie dostępne są modele utrzymane w stylu klasycznym, jak też bardzo nowoczesne egzemplarze. Proponujemy produkty z całkowitym wypełnieniem oraz z ciekawymi przeszkleniami. Każdy egzemplarz odznacza się starannie przemyślaną konstrukcją, a do jego produkcji wykorzystano najlepsze materiały.

  • katalog drzwi wewnętrznych DRE.

dre

[ kliknij aby otworzyć katalog ]

 

 

  • katalog drzwi wewnętrznych PORTA.

porta_logo

[ kliknij aby otworzyć katalog ]

 

 

  • katalog drzwi wewnętrznych INVADO.

invado_logo

[ kliknij aby otworzyć katalog ]

 

 

  • katalog drzwi wewnętrznych POL-SKONE.

polskone_logo

[ kliknij aby otworzyć katalog ]

 

Stolarka drzwiowa w Tarnowskich Górach

Nasza specjalizacja to drzwi pokojowe i drzwi przesuwne, które są nie tylko praktycznym, ale też eleganckim rozwiązaniem dla każdego domu. Drzwi pokojowe dostępne są w kilku stylach – od klasycznych po nowoczesne, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie do wystroju każdego wnętrza. Drzwi przesuwne to z kolei doskonały pomysł na zaoszczędzenie przestrzeni – są idealne dla mniejszych pomieszczeń, w których tradycyjne rozwiązanie byłoby niepraktyczne.

Oferowane przez nas produkty cechują się doskonałą jakością wykonania, dzięki czemu są trwałe, a jednocześnie estetyczne. Nowoczesna stolarka drzwiowa, którą oferujemy, spełnia najwyższe standardy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wyselekcjonować tylko najlepsze produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

To, co nas jednak wyróżnia, to kompleksowa oferta. Sprzedaż uzupełniamy profesjonalnym montażem drzwi. Nasza wykwalifikowana ekipa monterska szybko i sprawnie zainstaluje drzwi, dbając o każdy szczegół oraz estetykę wykończenia. W naszej ofercie można nabyć drzwi z montażem, takich marek jak wspomniane już: INVADO, DRE, POL-SKONE czy PORTA.

Nasza firma z siedzibą w Tarnowskich Górach to miejsce, które łączy pasję do piękna, funkcjonalności oraz jakości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.


Szybki kontakt

Open Window M. Pietryga


Tel.: 504 477 094

email: mateusz.pietryga@wp.pl

Leopolda Staffa 4 42-605 Tarnowskie Góry woj. śląskie

NIP: 6452405879

Częste pytania

Translate »